Eerste ronde zang 2014
Woensdag 14 mei 2014 - Vrijdag 16 mei 2014 (15:00 & 20:00) Flagey, Brussel
Na een preselectie op basis van dvd werden er 73 kandidaten tot de eerste publieke ronde toegelaten. Door een aantal afzeggingen sindsdien zullen er in totaal 64 kandidaten optreden. Zij vertegenwoordigen 26 verschillende nationaliteiten, 50 vrouwen en 14 mannen. Onder hen 2 bassen, 3 baritons, 7 tenoren, 2 contratenoren, 1 alt, 11 mezzo-sopranen en 38 sopranen.

Programma
Elke kandidaat zal twee werken naar keuze zingen (opera-aria’s, oratoriumaria’s, Lieder of melodieën), in verschillende talen en met pianobegeleiding.

  • Alle data
  • Woensdag 14 mei 2014
  • Donderdag 15 mei 2014
  • Vrijdag 16 mei 2014
Woensdag 14 mei 2014 - Studio 4 (Flagey) - 15:00
Julie Martin du Theil
(Frankrijk, Zwitserland, °1984)

Claude Debussy La romance d'Ariel
Johann Strauss Spiel ich die Unschuld vom Lande (Die Fledermaus)
Nino Pavlenichvili, pianobegeleider
Florie Valiquette
(Canada, °1986)

Wolfgang Amadeus Mozart S'altro che lagrime (La Clemenza di Tito)
Gioachino Rossini En proie à la tristesse (Le Comte Ory)
Martin Dubé, pianobegeleider
Jodie Devos
(België, °1988)

Maurice Ravel Je réchauffe les bons (L'enfant et les sortilèges)
Daniel Thonnard, pianobegeleider
Kinga Borowska
(Polen, °1986)

Richard Strauss Allerseelen (Es) (Acht Gedichte aus Letzte Blätter op. 10)
Gaetano Donizetti L'ai-je bien entendu? - O mon Fernand (La favorite)
Pawel Sommer, pianobegeleider
Emőke Baráth
(Hongarije (Rep.), °1985)

Richard Strauss Ich woll't ein Sträusslein binden (Sechs Lieder op. 68)
Wolfgang Amadeus Mozart No, voi non siete - Di tante sue procelle (Il Re pastore)
Thomas Hoppe, pianobegeleider
Rebecca Verena Koch
(Duitsland, °1987)

Robert Schumann Nachtlied
Charles Gounod Ah, je veux vivre (Roméo et Juliette)
Philippe Riga, pianobegeleider
Inès Berlet
(Frankrijk, °1984)

Giacomo Meyerbeer Nobles seigneurs, salut! (Les Huguenots)
Richard Strauss Sein wir wieder gut (Ariadne auf Naxos)
Philippe Riga, pianobegeleider
Liying Yang
(China (Volksrep.), °1985)

Wolfgang Amadeus Mozart Exsultate (allegro) (Exsultate, Jubilate KV 165)
Giacomo Puccini Chi il bel sogno di Doretta (La Rondine)
Daniel Blumenthal, pianobegeleider
Sarah Laulan
(Frankrijk, °1985)

Richard Strauss Zueignung (A) (Acht Gedichte aus Letzte Blätter op. 10)
George Enescu Je t'attendais (Œdipe)
Nathanaël Gouin, pianobegeleider
Myungjin Lee
(Korea, °1985)

Gaetano Donizetti Quel guardo il cavaliere - So anch'io la virtù magica (Don Pasquale)
Carl Maria von Weber Kommt ein schlanker Bursch gegangen (Der Freischütz)
Jonas Vitaud, pianobegeleider
Lindsay Meghan
(Canada, °1986)

Vincenzo Bellini O rendetemi la speme - Quì la voce sua soave - Vien diletto (I Puritani)
Richard Strauss Allerseelen (Es) (Acht Gedichte aus Letzte Blätter op. 10)
Daniel Blumenthal, pianobegeleider
Woensdag 14 mei 2014 - Studio 4 (Flagey) - 20:00
Hyesang Park
(Korea, °1988)

Vincenzo Bellini Eccomi in lieta vesta - Oh quante volte ti chiedo (I Capuleti e i Montecchi)
Richard Strauss Als mir dein Lied erklang (Fis) (Sechs Lieder op. 68)
Hyoungjin Park, pianobegeleider
Charles Dekeyser
(België, °1986)

Gioachino Rossini La calunnia è un venticello (C) (Il Barbiere di Siviglia)
Johann Sebastian Bach Schlummert ein (Kantate : Ich habe genug BWV 82)
Polina Bogdanova, pianobegeleider
Charlotte Dellion
(Frankrijk, °1985)

Wolfgang Amadeus Mozart Temerari, sortite fuori - Come scoglio (Così fan tutte)
Henri Duparc L'invitation au voyage
Daniel Blumenthal, pianobegeleider
Cecilia Molinari
(Italië, °1990)

Georg Friedrich Haendel Sta nell' Ircana (Alcina)
Gioachino Rossini Agnus Dei (Petite messe solennelle)
Marina D'Ambroso, pianobegeleider
Yuan Zhang
(China (Volksrep.), °1987)

Richard Strauss Sein wir wieder gut (Ariadne auf Naxos)
Gaetano Donizetti Fia dunque vero - Oh mio Fernando ! (La favorita)
Yorika Kimura, pianobegeleider
Hrafnhildur Árnadóttir
(Ijsland, °1985)

Wolfgang Amadeus Mozart Tiger, wetze nur die Klauen (Zaïde)
Jules Massenet Suis-je gentille ainsi ? - Je marche sur tous les chemins - Obéissons - Profitons bien de la jeunesse (Manon)
Daniel Blumenthal, pianobegeleider
Marta Swiderska
(Polen, °1986)

Georges Bizet Voyons que j'essaie - En vain pour éviter (Carmen)
Gaetano Donizetti Fia dunque vero - Oh mio Fernando ! (La favorita)
Daniel Blumenthal, pianobegeleider
Virginia Blanco Pérez
(Spanje, °1988)

Claude Debussy Apparition
Gaetano Donizetti Quel guardo il cavaliere - So anch'io la virtù magica (Don Pasquale)
Jonas Vitaud, pianobegeleider
Laure Barras
(Zwitserland, Canada, °1984)

Wolfgang Amadeus Mozart Temerari, sortite fuori - Come scoglio (Così fan tutte)
Claude Debussy Green (Ariettes Oubliées)
Aska Carmen Saito, pianobegeleider
Camille Schnoor
(Frankrijk, °1986)

Jules Massenet De cet affreux combat - Pleurez mes yeux (Le Cid)
Franz Schubert Gretchen am Spinnrade op. 2 D 118
Thomas Hoppe, pianobegeleider
Chang Liu
(China (Volksrep.), °1989)

Wolfgang Amadeus Mozart Dies Bildnis ist bezaubernd schön (Die Zauberflöte)
Charles Gounod Quel trouble - Salut, demeure chaste et pure (Faust)
Thomas Hoppe, pianobegeleider
Donderdag 15 mei 2014 - Studio 4 (Flagey) - 15:00
Levente Páll
(Hongarije (Rep.), Roemenië, °1985)

Wolfgang Amadeus Mozart O wie will ich triumphieren (Die Entführung aus dem Serail KV 384)
Vincenzo Bellini Vi ravviso, o luoghi ameni (La Sonnambula)
Nino Pavlenichvili, pianobegeleider
Marion Lebègue
(Frankrijk, °1984)

Gaetano Donizetti Fia dunque vero - Oh mio Fernando ! (La favorita)
André Caplet La cloche fêlée
Johanne Ralambondrainy, pianobegeleider
Mary Movsisyan
(Armenië, °1988)

Wolfgang Amadeus Mozart Ach, ich fühl's (Die Zauberflöte)
Giacomo Puccini Quando m'en vo (La Bohème)
Nino Pavlenichvili, pianobegeleider
Tatjana Timchenko-Hörr
(Rusland (Federatie), °1984)

Wolfgang Amadeus Mozart Giunse alfin il momento - Deh vieni, non tardar (Le Nozze di Figaro)
Léo Delibes Les filles de Cadix
Jonas Vitaud, pianobegeleider
Daniela Gerstenmeyer
(Duitsland, °1984)

Aribert Reimann Parergon II
Wolfgang Amadeus Mozart Sposo? Mia vita? - Fra i pensier (Lucio Silla)
Nino Pavlenichvili, pianobegeleider
Klaudia Ziajkowicz
(Polen, °1988)

Wolfgang Amadeus Mozart Solitudini amiche - Zeffiretti lusinghieri (Idomeneo)
Georges Bizet C'est des contrebandiers - Je dis que rien ne m'épouvante (Carmen)
Piotr Fidelus, pianobegeleider
Jomante Slezaite
(Litouwen, °1989)

Pyotr Tchaikovsky Da, tchas nastal (Orleanskaïa dieva (The Maid of Orleans))
Giuseppe Verdi Ritorna vincitor (Aida)
Evelina Pilipaviciute-Juraskiene, pianobegeleider
Chiara Skerath
(Zwitserland, °1987)

Johann Sebastian Bach Heute noch (Kantate : Schweigt stille, plaudert nicht BWV 211 (Kaffeekantate))
Wolfgang Amadeus Mozart Giunse alfin il momento - Deh vieni, non tardar (Le Nozze di Figaro)
Michaël Guido,
Anna Pardo Canedo
(Bolivië, België, °1986)

Johann Strauss Mein Herr Marquis, ein Mann wie Sie (Die Fledermaus)
Léo Delibes Les filles de Cadix
Ángel Cabrera, pianobegeleider
Hansung Yoo
(Korea, °1985)

Felix Mendelssohn Es ist genug (Elias op. 70)
Charles Gounod Oh sainte médaille - Avant de quitter ces lieux (Faust)
Philippe Riga, pianobegeleider
Susanna Hurrell
(Groot-Brittannië, °1986)

Gaetano Donizetti Quel guardo il cavaliere - So anch'io la virtù magica (Don Pasquale)
Jules Massenet Allons, il le faut - Adieu notre petite table (Manon)
Thomas Hoppe, pianobegeleider
Donderdag 15 mei 2014 - Studio 4 (Flagey) - 20:00
Ivan Thirion
(België, Bulgarije (Rep.), °1990)

Wolfgang Amadeus Mozart Tutto è disposto - Aprite un po' quegl'occhi (Le Nozze di Figaro)
Georges Bizet Quand la flamme de l'amour (La jolie fille de Perth)
Marianne Pilette, pianobegeleider
Guillaume Houcke
(België, °1987)

Franz Liszt Oh ! quand je dors S 282
Wolfgang Amadeus Mozart Parto, parto, ma tu ben mio (La Clemenza di Tito)
Daniel Thonnard, pianobegeleider
Bomi Lee
(Korea, °1987)

Georges Bizet C'est des contrebandiers - Je dis que rien ne m'épouvante (Carmen)
Vincenzo Bellini Eccomi in lieta vesta - Oh quante volte ti chiedo (I Capuleti e i Montecchi)
Jonas Vitaud, pianobegeleider
Sumi Hwang
(Korea, °1986)

Sergey Rachmaninov Ne poy, krasavitsa, pri mne (Oh, never sing to me again) (6 songs op. 4)
Charles Gounod Ah, je veux vivre (Roméo et Juliette)
Jonas Vitaud, pianobegeleider
Esther Kuiper
(Nederland, °1985)

Johann Sebastian Bach Qui sedes ad dexteram Patris (Hohe Messe BWV 232)
Jules Massenet Je suis gris (Chérubin)
Nino Pavlenichvili, pianobegeleider
Sonja Saric
(Servië (Rep.), °1990)

Wolfgang Amadeus Mozart Crudele ! Ah no, mio bene - Non mi dir, bel idol mio (Don Giovanni)
Richard Wagner Dich, teure Halle (Tannhäuser)
Yorika Kimura, pianobegeleider
Mikhail Gavrilov
(Rusland (Federatie), °1990)

Franz Schubert An die Musik op. 88/4 D 547
Pyotr Tchaikovsky Kto mozhet sravnit'sia s Matil'doi moei (Yolanta)
Philippe Riga, pianobegeleider
Junghoon Kim
(Korea, °1988)

Giuseppe Verdi Forse la soglia attinse - Ma se m'e forza perderti (Un ballo in Maschera)
Richard Strauss Heimliche Aufforderung (Vier Lieder op. 27)
Nino Pavlenichvili, pianobegeleider
Kang Wang
(Australië, °1988)

Pyotr Tchaikovsky Kuda, kuda vy udalilis (Evgeny Onegin)
Giacomo Puccini Che gelida manina (La Bohème)
Philippe Riga, pianobegeleider
Elisabeth Moussous
(Kameroen, °1985)

Giacomo Puccini Quando m'en vo (La Bohème)
Richard Wagner Mild und leise (Tristan und Isolde)
Thomas Hoppe, pianobegeleider
Dagmara Barna
(Polen, °1987)

Georg Friedrich Haendel Che sento ? - Se pietà di me non senti (Giulio Cesare)
Charles Gounod Ah, je veux vivre (Roméo et Juliette)
Piotr Fidelus, pianobegeleider
Vrijdag 16 mei 2014 - Studio 4 (Flagey) - 15:00
Aude Extrémo
(Frankrijk, °1984)

Gioachino Rossini Cruda sorte - Qua ci vuol disinvoltura (L'Italiana in Algeri)
Camille Saint-Saëns Mon cœur s'ouvre à ta voix (Samson et Dalila)
Jonas Vitaud, pianobegeleider
Haegee Lee
(Korea, °1988)

Richard Strauss Befreit
Ambroise Thomas Partagez-vous mes fleurs (Hamlet)
Philippe Riga, pianobegeleider
Jennifer Michel
(Frankrijk, °1986)

Johann Strauss Mein Herr Marquis, ein Mann wie Sie (Die Fledermaus)
Gaetano Donizetti O luce di quest'anima (Linda di Chamounix)
Daniel Blumenthal, pianobegeleider
Heather Flemming
(Canada, °1987)

Reynaldo Hahn A Chloris
Richard Strauss Sehnsucht (Fünf Lieder op. 32)
Barbara González-Palmer, pianobegeleider
Carlo Vistoli
(Italië, °1987)

Claudio Monteverdi E pur io torno (L'Incoronazione di Poppea)
Georg Friedrich Haendel Or lull'd with grief - Sweet rose and lily
Nino Pavlenichvili, pianobegeleider
Florina Ilie
(Roemenië, °1989)

Vincenzo Bellini Eccomi in lieta vesta - Oh quante volte ti chiedo (I Capuleti e i Montecchi)
George Grigoriu Muzica
Silvia Totan, pianobegeleider
Seung Jick Kim
(Korea, °1990)

Gaetano Donizetti Spirito gentil (La favorita)
Sergey Rachmaninov Ne poy, krasavitsa, pri mne (Oh, never sing to me again) (6 songs op. 4)
Hyoungjin Park, pianobegeleider
Marie-Andrée Mathieu
(Canada, °1985)

Johann Sebastian Bach Erbarme dich mein Gott (Matthäus Passion BWV 244)
Gioachino Rossini Una voce poco fa (E) (Il Barbiere di Siviglia)
Philippe Riga, pianobegeleider
Plamena Girginova
(Bulgarije (Rep.), °1989)

Gaetano Donizetti Quel guardo il cavaliere - So anch'io la virtù magica (Don Pasquale)
Joseph Haydn Es bringe das Wasser - Auf starkem Fittiche (Die Schöpfung Hob. XXI:2)
Daniel Blumenthal, pianobegeleider
Yeonjin Lee
(Korea, °1989)

Claude Debussy Pantomime
Gaetano Donizetti O luce di quest'anima (Linda di Chamounix)
Nino Pavlenichvili, pianobegeleider
Myong-Hyun Lee
(Korea, °1988)

Jules Massenet Pourquoi me réveiller ? (Werther)
Richard Strauss Di rigori armato il seno (Der Rosenkavalier)
Thomas Hoppe, pianobegeleider
Vrijdag 16 mei 2014 - Studio 4 (Flagey) - 20:00
Marina Nachkebiya
(Georgië, °1987)

Giuseppe Verdi Pace, pace mio Dio (La Forza del Destino)
Antonín Dvořák Měsíčku na nebi hlubokém (Rusalka)
Daniel Blumenthal, pianobegeleider
Elise Efremov
(Frankrijk, °1984)

Joseph Haydn Es bringe die Erde Gras hervor - Nun beut die Flur (Die Schöpfung Hob. XXI:2)
Wolfgang Amadeus Mozart Solitudini amiche - Zeffiretti lusinghieri (Idomeneo)
Philippe Riga, pianobegeleider
Oleksandr Vozniuk
(Oekraïne, °1990)

Jules Massenet Pourquoi me réveiller ? (Werther)
Ernesto de Curtis Tu ca nun chiagne
Thomas Hoppe, pianobegeleider
Ilona Krzywicka
(Polen, °1984)

Wolfgang Amadeus Mozart Temerari, sortite fuori - Come scoglio (Così fan tutte)
Jules Massenet Celui dont la parole - Il est doux, il est bon
Daniel Blumenthal, pianobegeleider
Sheva Tehoval
(België, °1991)

Antonín Dvořák Měsíčku na nebi hlubokém (Rusalka)
Gaetano Donizetti Quel guardo il cavaliere - So anch'io la virtù magica (Don Pasquale)
Jonas Vitaud, pianobegeleider
Yu Shao
(China (Volksrep.), °1986)

Otto Nicolai Horch, die Lerche singt im Hain (Die lustigen Weiber von Windsor)
Benjamin Britten Since she whom I loved
Thomas Hoppe, pianobegeleider
Jungeun Kim
(Korea, °1985)

Wolfgang Amadeus Mozart Der Hölle Rache kocht in meinem Herzen (Die Zauberflöte)
Gioachino Rossini Partir, o ciel, desio (Il viaggio a Reims)
Thomas Hoppe, pianobegeleider
Anna Gorbachyova
(Rusland (Federatie), °1985)

Wolfgang Amadeus Mozart Ah se in ciel, benigne stelle KV 538
Pyotr Tchaikovsky Kabï znala ya
Philippe Riga, pianobegeleider
Hagar Sharvit
(Israël, Duitsland, °1986)

Georg Friedrich Haendel She's gone- New scenes of joy (Theodora)
Franz Schubert Gretchen am Spinnrade op. 2 D 118
Daniel Strahilevitz, pianobegeleider
Jodie Devos
(België, °1988)

Maurice Ravel Je réchauffe les bons (L'enfant et les sortilèges)
Hugo Wolf Ganymed
Daniel Thonnard, pianobegeleider
Herbeleef de optredens van Cello 2022
De CD's van de Wedstrijd
Deze Website maakt gebruik van cookies om u de best mogelijke ervaring te bieden.
Door op « ACCEPTEREN » te klikken of door verder te gaan met het gebruik van de Website, aanvaardt u het gebruik van cookies in uw webbrowser. Voor meer informatie over ons cookiebeleid en de verschillende soorten cookies die worden gebruikt, klikt u op Meer informatie
ACCEPTEREN