Tomasz Daroch
Polen, °1989
 
CELLO 2017 : Kandidaat

Docenten

2011-2013 Julius Berger
2011-2013 Stanislaw Firlej
2005-2011 Jelena Ocic
2005-2011 Michael Flaksman
2000-2006 Stanislaw Firlej

Diploma's

2011-2013 Master - Academy of Music in Lodz (Poland)
2005-2011 Diplom Künstlerische Ausbildung - Hochschule für Musik und Darstellende Kunst Mannheim (Germany)
2005-2007 Chamber Music Diploma - Hochschule für Musik und Darstellende Kunst Mannheim (Germany)

Concerten

2016 Autunno Musicale Festival, Royal Palace of Caserta (Italy) - Caserta Chamber Orchestra, Antonino Cascio (dir.)
2016 Palace Dverce in Zagreb (Croatia) - Zagreb Soloists Chamber Orchestra
2016 Philharmonic in Lodz (Poland) - Lodz Philharmonic Symphony Orchestra, Ivan Monighetti (dir.)
2016 Grand Hall of F. Liszt Academy of Music (Budapest, Hungary) - Dohnanyi Orchestra Budafok, Tibor Boganyi (dir.)
2015 Grand Hall of National Philharmonic (Warsaw, Poland) - Warsaw Philharmonic Symphony Orchestra, Jonathan Darlington (dir.)
2015 Palace of Arts (Budapest, Hungary), Bartok Hall - Kodaly Philharmonic Orchestra Debrecen, Laszlo Kovacs (dir.)
2012 Festspiele Salzburg, Große Universitätsaula Salzburg - Maria Daroch (piano)
2012 Musical Olympus Festival, State Academic Capella (St. Petersburg, Russia) - St Petersburg State Capella Symphony Orchestra, Kah Chun Wong (dir.)
2011 Heidelberger Schlossfestspiele Festival, Castle in Heidelberg, Germany - Heidelberg Philharmonic Orchestra, Cornelius Meister (dir.)
2011 Rising Stars in Kremlin Festival, Grand Kremlin Palace in (Moscow, Russia) - Moscow Virtuosi Chamber Orchestra, Vladmir Spivakov (dir.)

Wedstrijden

2014 International Pablo Casals Cello Competition (Budapest, Hungary) - 2nd Prize
2013 18th Bacewicz International Chamber Music Competition (Lodz, Poland), Category: Duo with Piano - 1st Prize
2012 5th International Antonio Janigro Cello Competition (Zagreb, Croatia) - 3rd Prize, Audience Award, Janigro Family special Award, Zagreb Soloist Orchestra Award, Varaždinski Chamber Orchestra Award
2011 8th International Lutoslawski Cello Competition (Warsaw, Poland) - Grand Prix and the 1st Prize
2010 4th International Mchał Spisak Competition (Dąbrowa Górnicza, Poland) - 1st Prize
2009 44th International Cello Competition (Markneukirchen, Germany) - 1st Prize
2006 Grand Prix Emanuel Feuermann Cello Competition (Berlin, Germany) - Special Award for the youngest talent and Leyda Ungerer Prize
2005 3rd International Music Competition for Young People (Oldenburg, Germany) - 1st Prize
2005 International Bohuslav Heran Cello Competition (Usti nad Orlici, Czech Republic) - 1st Prize
2004 5th International Aleksander Tansman Compeition of Music Personalities (Lodz, Poland) - 2nd Prize
Audio
Programma
Eerste ronde (09/05/2017)
Luigi Boccherini Sonate in G G. 15
Franz Schubert Allegro moderato (Sonate in a D 821)
Eugène Ysaÿe Grave (Sonate voor solo cello in c op. 28)
Tomasz Daroch, cello
Thomas Hoppe, pianobegeleider
Emilie Wallyn, cellobegeleider
Herbeleef de optredens van Zang 2023
H.M. Koningin Mathilde
Volg ons op Instagram
Deze Website maakt gebruik van cookies om u de best mogelijke ervaring te bieden.
Door op « ACCEPTEREN » te klikken of door verder te gaan met het gebruik van de Website, aanvaardt u het gebruik van cookies in uw webbrowser. Voor meer informatie over ons cookiebeleid en de verschillende soorten cookies die worden gebruikt, klikt u op Meer informatie
ACCEPTEREN