Halve finale zang 2018
Vrijdag 4 mei 2018 - Zaterdag 5 mei 2018 (15:00 & 20:00)
Programma
De kandidaten bereiden twee coherente recitalprogramma’s van elk ongeveer 20 minuten voor, die maximum twee werken van dezelfde componist bevatten. Elke halve finalist zal één van de recitalprogramma’s zingen, gekozen door de jury uit de twee voorgestelde recitals. De stukken worden met pianobegeleiding vertolkt.

  • Alle data
  • Vrijdag 4 mei 2018
  • Zaterdag 5 mei 2018
Vrijdag 4 mei 2018 - Studio 4 (Flagey) - 15:00
Vero Miller
(mezzo-sopraan | Duitsland, °1993)

Georg Friedrich Haendel Sta nell'Ircana (Alcina)
Robert Schumann Der Soldat (Fünf Lieder op. 40)
Giuseppe Verdi Perduta ho la pace (6 romanze)
Ruggiero Leoncavallo È destin! Debbo andarmene (La bohème)
Gian Carlo Menotti Ah, Michele, don't you know (The Saint of Bleecker Street)
Philippe Riga, pianobegeleider
Iain MacNeil
(bariton | Canada, °1990)

Wolfgang Amadeus Mozart Tutto è disposto - Aprite un po' quegli occhi (Le Nozze di Figaro)
Ralph Vaughan Williams Whither must I wander (Songs of travel)
Gustav Mahler Urlicht (Des Knaben Wunderhorn)
Stanislaus Gastaldon Musica proibita
Franz Schubert Erlkönig D 328
Joseph Middleton, pianobegeleider
Ao Li
(bas | China (Volksrep.), °1988)

Wolfgang Amadeus Mozart La vendetta, oh ! la vendetta (Le Nozze di Figaro)
Franz Schubert Auf dem Flusse (Winterreise op. 89 D 911)
Pyotr Tchaikovsky Primiren'ye [Reconciliation] (Shest' romansov op. 25)
Giuseppe Verdi Ella giammai m'amò (Don Carlo)
Thomas Hoppe, pianobegeleider
Germán Enrique Alcántara
(bariton | Argentinië, °1987)

Erich Korngold Come away death (Songs of the clown op. 29)
Gabriel Fauré Les Berceaux in bes op. 23/1
Richard Wagner Wie Todesahnung - O, du mein holder Abendstern (Tannhäuser)
Richard Strauss Heimliche Aufforderung (Vier Lieder op. 27)
Miquel Ortega Romance de la luna, luna
Knut Jacques, pianobegeleider
Sooyeon Lee
(sopraan | Korea, °1988)

Georg Friedrich Haendel Tornami a vagheggiar (Alcina)
Gustav Mahler Frühlingsmorgen
Richard Strauss Ich schwebe (Fünf Lieder op. 48)
Wolfgang Amadeus Mozart Ruhe sanft, mein holdes Leben (Zaïde)
Richard Strauss Die Wiener Herrn (Arabella)
Daniel Blumenthal, pianobegeleider
Danylo Matviienko
(bariton | Oekraïne, °1990)

Gaetano Donizetti Perché dell'aure in sen (Torquato Tasso)
Wolfgang Amadeus Mozart Donne mie, la fate a tanti (Così fan tutte)
Nikolai Medtner Meeresstille (12 Goethe-Lieder op. 15)
Reinhold Glière Noch pechal'na (6 Romances op. 14)
Reinhold Glière Slyozy lyudskiye (3 Romances op. 6)
Georgy Sviridov Bogomater' v gorode (Peterburg)
Daniel Blumenthal, pianobegeleider
Vrijdag 4 mei 2018 - Studio 4 (Flagey) - 20:00
Rocío Pérez
(sopraan | Spanje, °1990)

Giuseppe Verdi Gualtier Maldè - Caro nome (Rigoletto)
Giuseppe Verdi Volta la terrea fronte alle stelle (Un ballo in Maschera)
Ambroise Thomas A vos jeux mes amis (Hamlet)
So-Jin Michaela Kim, pianobegeleider
Irina Jae-Eun Park
(sopraan | Korea, °1987)

Alfred Bachelet Chère nuit
Wolfgang Amadeus Mozart Ach, ich fühl's (Die Zauberflöte)
Fernando Obradors Con amores, la mi madre (Canciones clásicas españolas)
Fernando Obradors El vito (Canciones clásicas españolas)
Viktor Ullmann Wenn je ein Schönes mir zu bilden glückte (5 Liebeslieder (R. Huch) op. 26a)
Viktor Ullmann O schöne Hand (5 Liebeslieder (R. Huch) op. 26a)
Giacomo Puccini Signore ascolta (Turandot)
Daniel Blumenthal, pianobegeleider
Felicitas Frische
(sopraan | Duitsland, °1986)

Franz Liszt Oh ! quand je dors S 282
Franz Schubert Die junge Nonne op. 43/1 D 828
Richard Strauss September (Vier letzte Lieder)
Wolfgang Amadeus Mozart Porgi amor (Le Nozze di Figaro)
Giacomo Puccini Chi il bel sogno di Doretta (La Rondine)
Philippe Riga, pianobegeleider
Soo Yeon Lim
(sopraan | Korea, °1987)

Wolfgang Amadeus Mozart Giunse alfin il momento - Deh vieni, non tardar (Le Nozze di Figaro)
Ernest Chausson La cigale (Quatre mélodies op. 13)
Richard Strauss Grossmächtige Prinzessin - Noch glaub'ich ... Als ein Gott (Ariadne auf Naxos)
Thomas Hoppe, pianobegeleider
Eva Zaïcik
(mezzo-sopraan | Frankrijk, °1987)

Claude Debussy La chevelure (Trois chansons de Bilitis)
Pyotr Tchaikovsky Da, vspomnila ... Podrougui milye (Pikovaya dama (The Dame of Spades))
Antonio Vivaldi Se lento ancora il fulmine (Argippo)
Gustav Mahler Oft denk'ich, sie sind nur ausgegangen (Kindertotenlieder)
Charles Gounod Versez vos chagrins dans mon âme (Faust)
Luciano Berio Azerbaïjan love song (Folk songs)
Frédéric Rubay, pianobegeleider
Sunghoon Choi
(contratenor | Korea, °1989)

Claude Debussy Fêtes galantes II
Franz Schubert Am Bach im Frühling D 361
Georg Friedrich Haendel Va tacito e nascosto (Giulio Cesare)
Philippe Riga, pianobegeleider
Zaterdag 5 mei 2018 - Studio 4 (Flagey) - 15:00
Héloïse Mas
(mezzo-sopraan | Frankrijk, °1988)

Georges Bizet Près des remparts de Séville (Carmen)
Gioachino Rossini Cruda sorte - Qua ci vuol disinvoltura (L'Italiana in Algeri)
Gustav Mahler Ich bin der Welt abhanden gekommen (Es) (7 Lieder aus letzter Zeit)
Jules Massenet Va ! Laisse couler mes larmes (Werther)
Georg Friedrich Haendel Morirò, ma vendicata (Teseo)
David Zobel, pianobegeleider
Heejin Park
(sopraan | Korea, °1991)

Giovanni Battista Pergolesi Stizzoso, mio stizzoso (La serva padrona)
Gaetano Donizetti Quel guardo il cavaliere - So anch'io la virtù magica (Don Pasquale)
Johannes Brahms Von ewiger Liebe (Vier Gesänge op. 43)
Francis Poulenc Air Champêtre (Airs chantés FP 46)
Antonín Dvořák Měsíčku na nebi hlubokém (Rusalka)
So-Jin Michaela Kim, pianobegeleider
Anton Kuzenok
(tenor | Rusland (Federatie), °1991)

Giuseppe Verdi Ingemisco (Requiem)
Georges Bizet À cette voix - Je crois entendre encore (Les pêcheurs de perles)
Jacques Offenbach Aria van Kleinzach (Les Contes d'Hoffmann)
Dmitry Shostakovich U menya bila kuma (Ledi Makbet Mtsenskogo uyezda (Lady Macbeth of the Mtsensk District))
Ekaterina Stepanidina, pianobegeleider
Fabien Hyon
(tenor | Frankrijk, °1988)

Hugo Wolf Gebet (Mörike-Lieder)
Hugo Wolf Wo find' ich Trost (Mörike-Lieder)
Albert Roussel Light (Deux mélodies op. 19)
Albert Roussel Le jardin mouillé (Quatre poèmes op. 3)
Claude Debussy Ces airs joyeux - O temps à jamais effacés (L'enfant prodigue)
Michalis Boliakis, pianobegeleider
Alex DeSocio
(bariton | Verenigde Staten van Amerika, °1987)

Maurice Ravel Don Quichotte à Dulcinée
Franz Schubert Des Kriegers Ahnung (Schwanengesang D 957)
Georgy Sviridov Bogomater' v gorode (Peterburg)
Charles Gounod Oh sainte médaille - Avant de quitter ces lieux (Faust)
David Zobel, pianobegeleider
Yuriy Hadzetskyy
(bariton | Oekraïne, °1992)

Wolfgang Amadeus Mozart Rivolgete a lui lo sguardo KV 584
Edvard Grieg Hjertets melodier op. 5
Felix Mendelssohn Es ist genug (Elias op. 70)
Richard Strauss Heimliche Aufforderung (Vier Lieder op. 27)
Thomas Hoppe, pianobegeleider
Zaterdag 5 mei 2018 - Studio 4 (Flagey) - 20:00
Axelle Fanyo
(sopraan | Frankrijk, °1989)

Franz Schubert Erlkönig D 328
Wolfgang Amadeus Mozart Deh se piacer mi vuoi (La Clemenza di Tito)
Arnold Schoenberg Verlassen (Acht Lieder op. 6)
Francis Poulenc La dame de Monte Carlo FP 180
Adriano Spampanato, pianobegeleider
Charlotte Wajnberg
(sopraan | België, °1990)

Joseph Jongen Bal de fleurs (6 Mélodies op. 25)
Giacomo Puccini Quando m'en vo (La Bohème)
Franz Schubert Suleika I D 720
Claude Debussy L'année en vain chasse l'année - Azaël, Azaël pourquoi m'as-tu quittée (L'enfant prodigue)
Gian Carlo Menotti Hello Margaret, it's you ? (The Telephone)
Aaron Wajnberg, pianobegeleider
Dania El Zein
(sopraan | Frankrijk, °1990)

Jean-Philippe Rameau Formons les plus brillants concerts - Aux langueurs d'Apollon (Platée)
Wolfgang Amadeus Mozart S'altro che lacrime (La Clemenza di Tito)
Franz Schubert Nachtstück D 672
Ambroise Thomas A vos jeux mes amis (Hamlet)
Thomas Lavoine, pianobegeleider
George Ionut Vîrban
(tenor | Roemenië, °1994)

Johann Sebastian Bach Deposuit potentes (Magnificat BWV 243)
Wolfgang Amadeus Mozart An Chloe KV 524
Wolfgang Amadeus Mozart Il mio tesoro intanto (Don Giovanni)
Jules Massenet En fermant les yeux (Manon)
Gaetano Donizetti Una furtiva lagrima (L'elisir d'amore)
Richard Strauss Zueignung (C) (Acht Gedichte aus Letzte Blätter op. 10)
Andreiana Rosca-Geamana, pianobegeleider
Samuel Hasselhorn
(bariton | Duitsland, °1990)

Robert Schumann Tragödie: Entflieh mit mir (Romanzen und Balladen IV op. 64)
Hugo Wolf Benedeit die sel'ge Mutter (Italienisches Liederbuch )
Robert Schumann Die beiden Grenadiere (Romanzen und Balladen op. 49)
Franz Schubert Gebet während der Schlacht D 171
Johannes Brahms O Tod, wie bitter bist du (Vier ernste Gesänge op. 121)
Hugo Wolf Seemanns Abschied (Gedichte von Joseph v. Eichendorff)
Joseph Middleton, pianobegeleider
Marianne Croux
(sopraan | België, Frankrijk, °1991)

Georg Friedrich Haendel Il crudel m'abbandona - Ah! Spietato! (Amadigi)
Ottorino Respighi Crepuscolo (Deità silvane P 107)
Nadia Boulanger Soir d'hiver
Richard Strauss Geduld (Acht Gedichte aus Letzte Blätter op. 10)
Hugo Wolf Sagt, seid Ihr es, feiner Herr (Spanisches Liederbuch: Weltliche Lieder)
Florence Boissolle, pianobegeleider
Herbeleef de optredens van Viool 2024
De CD's van de Wedstrijd
Deze Website maakt gebruik van cookies om u de best mogelijke ervaring te bieden.
Door op « ACCEPTEREN » te klikken of door verder te gaan met het gebruik van de Website, aanvaardt u het gebruik van cookies in uw webbrowser. Voor meer informatie over ons cookiebeleid en de verschillende soorten cookies die worden gebruikt, klikt u op Meer informatie
ACCEPTEREN