Verplichte werken
 
Activiteiten
Dinsdag 20 mei 2014 (15:00 & 20:00)
Halve finale 2014: Seung Jick Kim
Maandag 14 mei 2007 - Zaterdag 19 mei 2007 (15:00 & 20:00)
Koninklijk Conservatorium Brussel, Brussel
Halve finale piano 2007
Woensdag 28 mei 1952 (20:00)
Finale 1952 : Frans Brouw
Woensdag 28 mei 1952 (20:00)
Finale 1952 : Yury Boukoff
Woensdag 28 mei 1952 (20:00)
Finale 1952 : Theodore Lettvin
Woensdag 28 mei 1952 (20:00)
Finale 1952 : Maria Tipo
Dinsdag 27 mei 1952 (20:00)
Finale 1952 : Karl Engel
Dinsdag 27 mei 1952 (20:00)
Finale 1952 : Janine Kinet
Dinsdag 27 mei 1952 (20:00)
Finale 1952 : Laurence Davis
Dinsdag 27 mei 1952 (20:00)
Finale 1952 : Jacques Coulaud
Maandag 26 mei 1952 (20:00)
Finale 1952 : Philippe Entremont
Maandag 26 mei 1952 (20:00)
Finale 1952 : Léon Fleisher
Maandag 26 mei 1952 (20:00)
Finale 1952 : Lamar Crowson
Maandag 26 mei 1952 (20:00)
Finale 1952 : Hans Graf
Woensdag 23 mei 1951 (20:00)
Finale 1951 : Kees Kooper
Woensdag 23 mei 1951 (20:00)
Finale 1951 : Leonid Kogan
Woensdag 23 mei 1951 (20:00)
Finale 1951 : Olga Kaverzneva
Woensdag 23 mei 1951 (20:00)
Finale 1951 : Pierre Bernard Doukan
Woensdag 23 mei 1951 (20:00)
Finale 1951 : Pierre Louis d'Archambeau
Dinsdag 22 mei 1951 (20:00)
Finale 1951 : Luben Yordanoff
Dinsdag 22 mei 1951 (20:00)
Finale 1951 : Mikhail Vayman
Dinsdag 22 mei 1951 (20:00)
Finale 1951 : Fredell Lack
Dinsdag 22 mei 1951 (20:00)
Finale 1951 : Elisabeth Cserfalvi
Maandag 21 mei 1951 (20:00)
Finale 1951 : Théo Olof
Maandag 21 mei 1951 (20:00)
Finale 1951 : Alexei Gorokhov
Maandag 21 mei 1951 (20:00)
Finale 1951 : Hedi Gigler
Zondag 29 mei 1938 (20:00)
Finale 1938 : Colette Gaveau
Zondag 29 mei 1938 (20:00)
Finale 1938 : Marcella Barzetti
Zondag 29 mei 1938 (20:00)
Finale 1938 : Rose Schmidt
Zondag 29 mei 1938 (20:00)
Finale 1938 : André Dumortier
Zondag 29 mei 1938 (20:00)
Finale 1938 : Robert Riefling
Zondag 29 mei 1938 (20:00)
Finale 1938 : Nivea Marino Bellini
Zondag 29 mei 1938 (20:00)
Finale 1938 : Lance Dossor
Zondag 29 mei 1938 (20:00)
Finale 1938 : Jacob Flier
Zondag 29 mei 1938 (20:00)
Finale 1938 : Mary Johnstone
Zondag 29 mei 1938 (20:00)
Finale 1938 : Emil Guilels
Dinsdag 30 maart 1937 (20:00)
Finale 1937 : Jean Champeil
Dinsdag 30 maart 1937 (20:00)
Finale 1937 : Robert Virovay
Dinsdag 30 maart 1937 (20:00)
Finale 1937 : Paul Makanowitsky
Dinsdag 30 maart 1937 (20:00)
Finale 1937 : Lola Bobesco
Dinsdag 30 maart 1937 (20:00)
Finale 1937 : Mikhaïl Fichtengolz
Dinsdag 30 maart 1937 (20:00)
Finale 1937 : Riccardo Brengola
Dinsdag 30 maart 1937 (20:00)
Finale 1937 : Angel Reyes
Dinsdag 30 maart 1937 (20:00)
Finale 1937 : Boris Goldstein
Dinsdag 30 maart 1937 (20:00)
Finale 1937 : Marina Kozoloupova
Dinsdag 30 maart 1937 (20:00)
Finale 1937 : Elisabeth Guilels
Dinsdag 30 maart 1937 (20:00)
Finale 1937 : Ricardo Odnoposoff
Dinsdag 30 maart 1937 (20:00)
Finale 1937 : David Oistrakh
Herbeleef de optredens van Cello 2022
De CD's van de Wedstrijd
Deze Website maakt gebruik van cookies om u de best mogelijke ervaring te bieden.
Door op « ACCEPTEREN » te klikken of door verder te gaan met het gebruik van de Website, aanvaardt u het gebruik van cookies in uw webbrowser. Voor meer informatie over ons cookiebeleid en de verschillende soorten cookies die worden gebruikt, klikt u op Meer informatie
ACCEPTEREN